Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola és Kollégium mellett működő Alapítvány

A Budapest Környéki Törvényszék 2013. április 17-én AM-3570 szám alatt nyilvántartásba vette alapítványunkat.

Az alapítvány neve: Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola és Kollégium mellett működő Alapítvány

Az alapítvány székhelye: 2370 Dabas, József Attila u. 107.

Az alapítvány kezelőszervének tagjai:

• Kosztolányi Gyula (kuratórium elnöke)
  • Ambrus Gizella
  • Pálinkás János
  • Stégner Péter
  • Szabó Róbert

Az alapítvány célja:

• az iskola oktatási, nevelési, kulturális és közművelődési tevékenységének támogatása.
  • kapcsolattartás, közös rendezvények és csereprogramok támogatása a határon túli magyar iskolákkal. Legalább két évente egy dabasi rendezvény támogatása, hozzájárulás a vendégek fogadásának és utazásának költségeihez.
  • környezettudatos magatartás és egészséges életmódot népszerűsítő programok, rendezvények szervezése, ismeretterjesztő tevékenység folytatása.
  • az alapítvány publikációs lehetőségének megteremtése.
  • Diák Önkormányzati iskolai tanulók, tagok jutalmazása, támogatása.
  • tanárok támogatása szerződés, pályázat vagy eseti támogatás formájában.
  • tanárok díjazása
  • az alapítvány klaszteri vagy más együttműködést végezhet alapítványokkal, egyesületekkel.

RENDELKEZŐ NYILATKOZAT LETÖLTÉSE