Részt veszünk a Szakma Sztár Fesztiválon!
Írta: GA | 2010.04.15. 19:51

Április 27-én 40 tanulónk látogathat el a Szakma Kiváló Tanulója Verseny döntőjére, a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara szervezésében. Közülük 15-en a pavilon nagyszínpadán lépnek fel, a „Mutassa be iskolája tehetségeit” program keretében. A közel fél órás műsorban énekkel, tánccal és divatbemutatóval szórakoztatják a fesztivál résztvevőit. A fesztiválra évről évre közel tízezer látogató érkezik az ország minden területéről.

Az SZKTV országos döntőjébe versenyzőként Halmi Diána fodrász tanuló képviseli iskolánkat, akinek így a helyszínen is drukkolhatunk.

A fesztivál 2010. április 26-27-én kerül megrendezésre, a HUNGEXPO Budapesti Vásárközpont G pavilonjában.

Papír- és PET palack-gyűjtés!
Írta: VSZM | 2010.04.14. 13:00

Április 19. és április 22. között papír- és PED palackgyűjtést szervezünk az iskolában. Csatlakozz te is a cselekvők táborához és hozd el az otthonodban, rokonaidnál, vagy szomszédodban összegyűjtött hulladékokat. A papírhulladékot kötegelve, a PET palackot lapítva és zsákolva vesszük át hétfőtől csütörtökig, reggel 8 órától, délután 4-ig az iskola udvarán felállított jurtánál.

Április 22. a Föld napja!

Mutassunk példát környezetünknek és ösztönözzünk mindenkit a szelektív hulladékgyűjtésre, mely segítségével óvhatjuk legnagyobb kincsünket, a Földet!

Rudas Anita

Újabb nyertes pályázatok!
Írta: VSZM | 2010.04.14. 12:50

A HATÁRTALANUL! program keretében az Apáczai Közalapítvány a határon túli magyarság magyarországi diákokkal és tanáraikkal való megismertetését tűzte ki célul. Ennek érdekében a Közalapítvány pályázatot hirdetett magyarországi iskolák számára határon túli magyar tannyelvű iskolákkal közös, a határon túl megvalósuló együttműködések támogatására. A pályázat a diákok közötti határokon átívelő személyes kapcsolatok kialakítását kívánja elősegíteni, közösen végrehajtott cselekvések támogatása révén.

Iskolánk 3 pályázatot adott be három különböző területre, más-más témákban és a Közalapítvány mindhárom pályázatra támogatást ítélt meg!

Rudas Anita
SZAKMA KIVÁLÓ TANULÓJA VERSENY
Írta: GA | 2010.03.20. 07:32

Halmi Diána fodrász tanulónk az SZKTV országos döntőjébe jutott.

Az országos döntő időpontja: 2010. április 26-28.

Helyszíne: HUNGEXPO Vásár és Reklám Zrt.1101 Budapest, Albertirsai út 10. G pavilon

Az SZKTV írásbeli eredménye alapján 5 tanulónk

• Erős Szandra (fodrász),

• Halmi Diána (fodrász),

• Tinca Elza Imola (fodrász),

• Császár Marianna (nőiruha-készítő),

• Steiner Alexandra Zsuzsanna (nőiruha-készítő) mentesül a szakmai vizsga írásbeli vizsgarészének letétele alól. A tanulók a versenybizottság döntése alapján az írásbeli vizsgarészből jeles eredményt kapnak.

Rejtett értékeink vetélkedősorozat II. fordulójának eredménye
Írta: VSZM | 2010.03.19. 09:04
Sikeresen szerepelt iskolánk diákcsapata az „Erdészcsemeték„ jeligét viselő csoport, akik ebben a fordulóban III. helyezést értek el, így nagy eséllyel indulnak a főnyeremények egyikéért.
A téli kirándulás a Kelet – Cserhát hófedte turistaútvonalát célozta meg, ahol a diákok és tanárok igazán embert próbáló túrán bizonyították kitartásukat.

<< Vissza | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 | Előző >>