Nyári szüneti működési rendünk
Írta: Admin | 2017.06.19. 13:38
A tanév szorgalmi időszaka az utolsó tanítási nappal, június 16-án zárult.
Tanévzáró ünnepélyünket  2017. június 23-án, pénteken tartjuk 8 órától. Jó idő esetén az iskola hátsó udvarán, rossz idő esetén pedig  a tornacsarnokban. Ezt követi a tantermekben a bizonyítványosztás.

Intézményünk 2017. július 7-ig a szokásos nyitvatartási rend szerint működik, beleértve az iskolatitkárságot és a gazdasági irodát is.
Július 10-től augusztus 19-ig szerdai napokon 8-15 óráig lesz teljes körű ügyintézés a titkárságon és a gazdasági irodában. A köztes időszakokban előre egyeztetett időpontban lehet ügyet intézni, hétfőtől-csütörtökig  7-15 óra között.
Tanévnyitó ünnepélyünket 2017. szeptember 1-jén tartjuk, 8 órától. Jó idő esetén az iskola hátsó udvarán, rossz idő esetén a tornacsarnokban.
Mindenkinek szép, tartalmas nyarat kívánok!

​Tisztelettel: