Tisztelt Érdeklődők!
Írta: Admin | 2017.07.27. 17:52
A nyár még ugyan javában tart, de gondolnunk kell a következő tanév indítására is. Azon diákjaink számára, akik javítóvizsgára kötelezettek (év végi bizonyítvány záradéka szerint) 2017. augusztus 24-én 10 órától 12 óráig konzultációt tartunk a kijelölt termekben. Ekkor lehetőség nyílik a tananyag kapcsán konkrét problémák megbeszélésére.

A javítóvizsgák 2017. augusztus 25-én 8 órától kezdőnek. Megjelenés legkésőbb 7:45-ig, személyi igazolvánnyal és diákigazolvánnyal alkalomhoz illő öltözetben. A földszinti aulában kiírásra kerül a pontos vizsgabeosztás. A vizsgáról történő távolmaradás csak súlyos, nyomós okból, írásos igazolás benyújtásával lehetséges. A távolmaradást és annak okát legkésőbb a vizsga napjáig írásban (mellékelve az igazolást) is jelezni szükséges.

Sikeres vizsgát és további kellemes nyarat kívánok!

Tisztelettel:
Tagintézmény-vezető