Tájékoztató a központi írásbeli felvételi vizsgáról
Írta: Admin | 2021.01.14. 13:59
A felvételi vizsga időpontja: 2021. január 23. (szombat) 10.00 óra.
Kérjük a felvételizőket, hogy a vizsgabehívón szereplő időpontban érkezzenek az iskola bejáratához, és hozzanak magukkal íróeszközt és személyazonosításra alkalmas igazolványt – diákigazolványt vagy személyi igazolványt! A vírushelyzet miatt kizárólag a felvételiző diákot engedjük be az iskola épületébe.

Az írásbeli felvételi vizsga időbeosztása:
  • magyar nyelv 10:00-10:45
  • matematika 11:00-11:45
A kijavított dolgozatok 2021. január 29-én (pénteken) 8.00 órától 16.00 óráig tekinthetők meg az iskola aulájában.

Köszönjük, hogy iskolánkat választották a központi felvételi dolgozatok megírására.

A vizsgabehívókat elektronikus úton, e-mail cím hiányában postán keresztül juttatjuk el a vizsgázókhoz. Kérjük, amennyiben 2021.01.20-ig sem érkezik meg a vizsgabehívója, jelezze ezt az iskola titkárságán az alábbi elérhetőségek valamelyikén: 06-29-560-670 / 677-es mellék vagy kzsdabas@kzsdabas.hu.

Kiegészítő intézményi tájékoztató a 2021-es központi írásbeli felvételi vizsga járványügyi intézkedéseiről itt tekinthető meg.

A központi felvételivel kapcsolatos, egyéb lényeges információk az alábbi weboldalon is megtalálhatóak: