Tájékoztató a szakmai-és érettségi vizsgák előtti kiscsoportos konzultációkról és felzárkóztatásról a végzős tanulók számára
Írta: Admin | 2021.04.23. 17:11
Az Innovációs és Technológiai Misztérium SZFHÁT/47809/2021-ITM határozata alapján a szakmai vizsgákra, valamint az érettségi vizsgákra történő felkészülés  céljából 2021.április 20-tól iskolánk önkéntes tanulói részvétel mellett biztosítja az egyéni és kiscsoportos konzultációk, gyakorlati foglalkozások lehetőségét. A szigorú egészségvédelmi intézkedések betartása mellett ( orrot és szájat eltakaró maszk viselése az intézmény teljes területén, testhőmérséklet ellenőrzését és kézfertőtlenítést követő beléptetés) legfeljebb 10 fős csoportokban történik a felkészítő.
Az osztályfőnökök tájékoztatták az érintett tanulókat, a felnőttképzés esetében pedig a csoportok felelőse/az adminisztrációért felelős kolléganő.
Kérek mindenkit, éljen ezzel a lehetőséggel! A tanulóknak továbbra is vagy az online oktatásban kell részt venniük, vagy ezzel egyidőben megjelenni a fent leírt konzultációkon. A Szakképzési Hídprogram keretében végző osztályokat ez a tanulmányok későbbi zárása miatt nem érinti.

Iskolánk Facebook közösségi oldalán rövid tájékoztató érhető el videó üzenet formájában.

Sikeres felkészülést kívánok mindenkinek!

Tisztelettel:

Igazgató