Kiemelt díjazottjaink az idei végzős diákjaink között
Írta: Admin | 2021.07.11. 14:45

Iskolánk egykori tanulója, Pálinkás János által felajánlott utalványban (gépkocsi nyereménybetétkönyv), azaz Pálinkás Díjban részesültek:

Pintér Patrícia (11.B ) Kiváló tanulmányi eredményéért, szorgalmáért, és Szakma Kiváló Tanulója Versenyen elért eredményéért. Valamint Szilágyi Tamás (13.H) kimagasló tanulmányi eredményéért, szorgalmáért, osztályformáló közösségi munkájáért, tudományos diákköri tevékenységéért.

Parancs Martin (11.E) kitűnő tanulmányi eredményéért, szorgalmáért Kossuth Zsuzsanna emlékplakett mellett a Rodeo-Car Bt. felajánlását vehette át, ami egy jogosítvány megszerzésre irányuló képzés (elmélet, gyakorlat).

Inczédy Viktória (12.G) jó tanulmányi eredményéért, szorgalmáért kapott idén nevelőtestületünk döntése és az iskola mellett működő alapítvány támogatása révén Kossuth Zsuzsanna emlékplakett mellett egy multifunkcionális, nagy értékű tabletet.

Díjazottainknak ezúton is gratulálunk. Köszönjük nekik szakmai munkájukat, szakmai- és sport versenyeken történő aktív részvételüket!
A felajánlásokat és a most már hagyományosnak mondható támogatást ezúton is köszönjük!
A díjak után a jogszabályi kötelezettség alá eső adók és illetékek az adományozók részéről megfizetésre kerültek.