Javító vizsgák, javító-és pótló ágazati alapvizsgák
Írta: Admin | 2021.07.30. 09:41
Tisztelt Szülők, Gondviselők! Kedves Diákok!
A nyári szünet még tart, azonban már gondolnunk kell a tanévkezdésre és azt az megelőző teendőkre is.
A javítóvizsgákat 2021. augusztus 24-én 8 órától tartjuk, a korábban közzétettek szerint. A vizsgázókat kérjük, alkalomhoz illő öltözetben, 7:45-ig, érvényes fényképes igazolvánnyal jelenjenek meg az aulában. A beléptetést minden esetben megelőzi a testhőmérséklet ellenőrzés, illetve a kézfertőtlenítés. Természetesen a vizsgán az adott helyzetnek megfelelően fogjuk alkalmazni a járvány elleni megelőző intézkedéseket.

Javítóvizsga előtti konzultáció: augusztus 23., 8-10 óráig
Javítóvizsgák: augusztus 24., 8. óra

A vizsga menetével kapcsolatos részletes tájékoztatás itt olvasható.
A 9. osztályos szakképző iskolai diákok számára az ágazati alapvizsgák javító-és pótló vizsgáit az alábbi ütemezés szerint tartjuk.

Elektronika és elektrotechnika  augusztus 25.
Építőipar  augusztus 27.
Kereskedelem, külsős helyszín: Érdi SZC Kiskunlacházi Technikum és Szakképző Iskola, tanulóink oda és vissza szállításáról gondoskodunk. Erről bővebb információval augusztus 23-át követően az osztályfőnökök szolgálnak. Vizsga napja: augusztus 26.
Turizmus-vendéglátás  augusztus 26.

Kérünk minden tanulót, aki az ágazati alapvizsgát júniusban elégtelen eredménnyel zárta, vagy arról igazoltan (számára fel nem róható okból maradt távol) a kiírt napon feltétlenül jelenjen meg és vegyen részt a vizsgán!
Pótló vizsgára csak indokolt esetben, a vizsgázó számára fel nem róható ok esetén lesz lehetőség, minden vizsga esetében 2021. augusztus 30-án 8 órától.

A javítóvizsgákat a Szakképzésről szóló 2019. év LXXX. törvény és annak 12/2020. (II. 7.) Korm. rendeletben foglaltak alapján szervezzük meg.

Sikeres felkészülést, valamint további kellemes és biztonságos nyarat kívánok!

Tisztelettel:
Igazgató